Gimnazjum w Czerminie

oficjalna strona internetowa

Absolwenci z roku 2013

   
klasa 3a klasa 3b
   
klasa 3c  klasa 3d
Wykaz absolwentów z klasy IIIa
wych.: mgr Irena Halina Ziomek
Lp.
Nazwisko
Imię 
1 Boreńska Anita
2 Borońska Karolina
3 Bugaj Anita
4 Ćwięka Paweł
5 Działo Dariusz
6 Działo Tomasz
7 Hołowińska Kinga
8 Hyjek Klaudia
9 Hyjek Oliwia
10 Hyrchel Radosław
11 Kasprzak Kinga
12 Konefał Szymon
13 Lasota Patrycja
14 Napieracz Mateusz
15 Ortyl Michał
16 Padykuła Karolina
17 Pietras Joanna
18 Róg Paweł
19 Rybak Karolina
20 Szeliga Aneta
21 Tylec Michał
Wykaz absolwentów z klasy IIIc
wych.: mgr Małgorzata Leś
Lp.
Nazwisko
Imię 
1  Borowiec Agnieszka
2  Chmara Wojciech
3  Ćwięka Łukasz
4  Dyduła Łukasz
5  Dziadosz Karol
6  Guła Damian
7  Hyrchel Łukasz
8  Kupiec Paulina
9  Kurnal Rafał
10  Kurzawa Karol
11  Kusek Krzysztof
12  Łachut Krystian
13  Masajada Rafał
14  Piwnica Mariusz
15  Pogoda Wioletta
16  Polak Dominika
17  Skrzyniarz Dominika
18  Tłomak Sylwia
19  Włodarz Katarzyna
Wykaz absolwentów z klasy IIIb
wych.: mgr Renata Borowiec
Lp.
Nazwisko
Imię 
1  Boryczka Martyna
2  Frelas Krystian
3  Jagusiak Marcin
4  Jeż Karol
5  Krawczyk Damian
6  Kseń Iwona
7  Mieszkowska Sonia
8  Mika Amanda
9  Miłoś Mateusz
10  Misiak Aneta
11  Mrozik Anna
12  Obara Andrzej
13  Pękala Rafał
14  Sieroń Monika
15  Słaby Dominik
16  Stefanowicz Martyna (z Czermina)
17  Stefanowicz Martyna (z Otałęży)
18  Swół Katarzyna
19  Śpiewak Krystian
20  Wojtusiak Sebastian
21  Wójcik Krzysztof
22  Wróbel Karolina
Wykaz absolwentów z klasy IIId
wych.: mgr Elżbieta Krukowska
Lp.
Nazwisko
Imię 
1  Bugaj Artur
2  Dudek Maria
3  Dziekan Magdalena
4  Głodzik Wojciech
5  Kozioł Dominika
6  Leś Angelika
7  Orszulak Sylwia
8  Pietras Kinga
9  Płatek Maria
10  Przebieglec Aleksandra
11  Rajpold Maria
12  Robak Wiktoria
13  Sawuła Bartłomiej
14  Sikora Maciej
15  Stefanowicz Tomasz
16  Tylutka Anna
17  Warenda Tomasz
18  Warzecha Agnieszka
19  Woskowicz Paulina
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )