logo_gimczermin

Gimnazjum w Czerminie

oficjalna strona internetowa

Strona główna

Wakacje :-) Wakacje :-) Wakacje :-) Wakacje :-) Wakacje :-) Wakacje :-) Wakacje :-) Wakacje :-) Wakacje :-) Wakacje :-) Wakacje :-)

20 sierpnia, godz. 900 - Konferencja Inauguracyjna


Wakacje 2014!

wpisał B. Peret, 30 czerwca 2014 r.

 

Wszystkim nauczycielom, pracownikom, absolwentom i uczniom Gimnazjum w Czerminie życzę słonecznych i bezpiecznych wakacji!

 

 Bogusław Peret

 dyrektor Gimnazjum w Czerminie

 

"Polska Biega 2014" w Czerminie

wpisał B. Peret, 2 czerwca 2014 r.

W Dniu Dziecka, na stadionie Victorii Czermin i wokół stadionu, biegaliśmy po raz szósty w ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega". Organizatorem imprezy biegowej w Czerminie był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy przy Gimnazjum w Czerminie, a osobą najbardziej zaangażowaną w organizację i przebieg imprezy był jak zwykle p. Grzegorz Krukowski, pasjonat biegania.

Wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia niedzielnej imprezy sportowej i wszystkim uczestnikom biegów składam serdeczne podziękowania.

Szczególne podziękowania składam sponsorom, dzięki którym mogliśmy zakupić pamiątkowe medale, smycze, napoje, wafelki i cukierki oraz wydrukować dyplomy dla uczestników biegów. W tym roku wsparli nas: p. Zyta Gawryś-Stryszak, p. Krzysztof Rybak, BS w Mielcu - oddział w Czerminie, p. Kazimierz Czaja, p. Witold Czaja, p. Jarosław Konieczny, p. Jan Kamiński, p. Małgorzata Walecka, p. Marek Szęszoł, p. Dariusz Gadomski, p. Marek Pidek. To dzięki nim tegoroczny Dzień Dziecka był dla wielu wyjątkowo udany.

Wybitne gimnazjalistki

wpisał B. Peret, 28 maja 2014 r.

 Możemy się poszczycić dwiema finalistkami Ogólnopolskiego Konkursu „Papież Słowianin”.

Cechuje je niebywała pracowitość, sumienność i wytrwałość, dzięki czemu laury w konkursach osiągają już od pierwszej klasy – mowa o Ani Trybulec i Kindze Ziębie.

 

Protokół z finału konkursu w Łodzi

Najzdolniejsza Młodzież Podkarpacia 2014

wpisał B. Peret, 28 maja 2014 r.

24 maja 2014 roku, już po raz czternasty, miały miejsce w Rzeszowie uroczyste obchody Dnia Samorządu Terytorialnego. Jest to święto obchodzone corocznie w rocznicę pierwszych wyborów samorządowych. Gala połączona była z rozdaniem nagród Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla najzdolniejszej młodzieży naszego województwa – „Najzdolniejsza młodzież Podkarpacia”. Nagroda przyznawana jest jednemu uczniowi z każdego powiatu naszego województwa. Wśród tegorocznych 25 laureatów znalazła się uczennica Gimnazjum w Czerminie, Anna Trybulec, która wybrana została najzdolniejszą uczennicą powiatu mieleckiego. Nagrodę otrzymała z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego p. Władysława Ortyla.

Gratuluję Ani wspaniałego sukcesu i dziękuję wszystkim, którzy się do niego przyczynili.

IV edycja Konkursu Papieskiego w Gimnazjum w Czerminie

W Gimnazjum w Czerminie 16. maja odbyła się IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „W hołdzie świętemu Janowi Pawłowi II” skierowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. „Konkurs ma na celu celebrację urodzin Karola Wojtyły poprzez prezentację utworów z nim związanych”-  mówi pani Lucyna Trznadel - jedna z głównych organizatorek konkursu.

Już po raz czwarty w Gimnazjum w Czerminie został zorganizowany Międzyszkolny Konkurs Recytatorski poświęcony tematyce związanej z Janem Pawłem II. W rywalizacji wzięło udział 28 uczestników ze szkoły w Czerminie, Łysakowie, Brniu Osuchowskim,  Borowej  i Pławie. Mogli oni pokazać swoje zdolności przed jury, w którego skład wchodzili: pani Józefa Kardyś, pani Maria Ochab, pan Tomasz Pycior, pan Bogusław Peret, ks. Paweł Fałowski, ks. Grzegorz Nosal, oraz przed licznie zgromadzoną publicznością. Świetna organizacja i miła atmosfera zostawiły pozytywne odczucia u wszystkich uczestników. Nad przebiegiem imprezy dzielnie czuwały polonistki: pani Lucyna Trznadel i pani Małgorzata Osika. Recytującym czas umilał Szkolny Zespół Muzyczny pod kierownictwem pana Krzysztofa Jagusiaka.

 

>> ciąg dalszy artykułu Pauliny Kaczmarczyk w Aktualnościach >>

Kalendarz
Projekty

e-Akademia

Od września 2010 r. realizujemy  projekt "e-Akademia Przyszłości"

 

Edukacja dla GodnościEdukacja dla Godności

W lutym 2012 r. przystąpiliśmy do projektu "Edukacja dla Godności"

 

Od września 2012 r. bierzemy udział w ogólnopolskiej kampanii "Postaw na rodzinę!"

Statystyka witryny
Pogoda w Czerminie
Prognoza pogody dla Czermina
Czas na świecie
Wiadomości z regionu

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )